SAKARYA KOCAALİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

11.Toyota Teknik Proje Yarışması Başarımız

11.Toyota Teknik Proje Yarışması Başarımız

İl genelinde yapılan TOYOTA teknik proje yarışmasında Kocaali İmam Hatip Ortaokulumuz Çevre Alanında Kendini Şarj Eden Otomobil konulu proje ile 2.lik kazanmıştır. Emeği geçen tüm öğretmen, öğrenci ve idarecilere teşekkür ediyoruz.

 

Çevre alanında ortaokul düzeyinde 65, lise düzeyinde 31 projenin; otomasyon alanında ortaokul düzeyinde 53, lise düzeyinde 22 projenin katılım gösterdiği yarışmaya il genelinde toplam 171 proje başvurusu gerçekleşmiştir.

Yapılan değerlendirmeler sonucu çevre ve otomasyon alanlarında ortaokul ve lise düzeyinde dereceye girmeyi başaran toplam 20 projeye çeşitli ödüller verilecektir. Ayrıca en çok proje başvurusunda bulunan okul da ödüllendirilecektir.

Yarışmaya katılım gösteren tüm öğrencilere ve danışman öğretmenlerine gösterdikleri emek ve gayret için teşekkür ederiz.

 

Değerlendirme sonuçları için tıklayınız.

AĞALAR MAH. CUMHURİYET CAD. HÜKÜMET KONAĞI SİTESİ NO 81 İÇ KAPI NO A KAT3 KOCAALİ / SAKARYA - 0 (264) 812 10 10 Dahili 1135

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.